O Firmie

BUCHALTER - Księgowość na miarę XXI wieku

Doskonałe opinie potwierdzają rzetelność naszych usług księgowych i doradczych. Wieloletnia współpracą z klientami, którzy są z nami od początku istnienia firmy - czyli od początku 2011 roku - stanowi dla nas powód do dumy, ale i mobilizuje nas do dalszej pracy. Od początku działalności zaufało nam już kilkadziesiąt firm i instytucji.
Często klienci, którzy z nami współpracują to osoby z polecenia - innych zadowolonych firm z terenu miasta Wrocław. Księgowość - oraz jakość świadczonych przez nas usług została doceniona rekomendacjami. A to przyniosło wieloletnią współpracę w zakresie księgowości i obsługi firm w obszarze rachunkowości. Zadowolenie Klientów oraz ich dobre słowo to dla Naszego biura najbardziej wiarygodna pochwała.

Od momentu założenia firmy naszym głównym priorytetem było ciągłe doskonalenie umiejętności, ciągła nauka potwierdzona certyfikatami i dyplomami, oraz podwyższanie jakości usług w obszarze Rachunkowości i obsługi gospodarczej firm i instytucji. Obecnie firma Buchalter zapewnia pełną obsługę, która obejmuje takie obszary jak: usługi księgowe, księgowość, usługi kadrowo-płacowe oraz doradztwo gospodarcze.

Dążymy do tego, by nasi Klienci osiągnęli maksymalne zadowolenie z wykonywanych usług. Zwracamy więc szczególną uwagę na rzetelność, profesjonalizm, oraz staranne, przygotowanie Naszych pracowników. Biuro rachunkowe BUCHALTER to księgowość i rachunkowość dająca gwarancję dyskrecji, terminowości, oraz zachowania najwyższych standardów. Naszym niewątpliwym atutem jest również bogate, wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów krajowych, oraz zagranicznych różnego typu, działających w wielu branżach.

Usługi Księgowe Wrocław-Krzyki - Buchalter